Çfarë i ka ndodhur Luanës, duket sikur e ka rrahur dikush? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Çfarë i ka ndodhur Luanës, duket sikur e ka rrahur dikush?

09:43 | 12 Korrik 2018

Ajo është shumë e zonja në profesionin e gazetarisë, e këtë e ka dëshmuar për vite të tëra.

E tash, moderatorja e cila nuk ka shumë kohë që i ka hyrë muzikës, Luana Vjollca ka arritur të grumbulloj një numër të madh adhuruesish të cilët e ndjekin dhe e admirojnë atë për punën që bënë.

Vjollca për pothuajse çdo ditë publikon imazhe nga më të ndryshmet në rrjetet sociale çka tregon se ajo di të mbajë aktiv audiencën.

E ndjekur nga 1.1 milion njerëz, Luana pa dyshim që hynë në listën e shqiptareve më të ndjekura në “Instagram”. Ajo kohët e fundit ka marrë një ‘iniciativë’ të vizitoj shumë vende historike të shqiptarëve duke sjellë poza nga më të ndryshmet.Meqë gëzon linja të bujshme trupore ajo përveç që reklamon vendet historike nuk harron ti nxjerrë në pah edhe asetet.

Por këtë mbrëmje Luana Vjollca është paraqitur shumë më ndryshe se zakonisht. Ajo është duke i shijuar pushimet në Itali dhe këtë mbrëmje ka vendosur të sjellë një imazh nga atjeshkruan GazetaBlic.

Me një grim të lehtë, ajo ka dhënë një paraqitje ‘të frikshme’ me flokët e shkarravitura të cilat ta japin ndjesinë sikur ta kishin rrahur.

Duke bërë selfie nga një anije ajo nuk ka harrura t’u tregoj dashamirëve të shumtë se i do. “P.s, Ju dua të gjithëve” – ka qenë përshkrimi që këngëtarja i ka vënë imazhit të publikuar.

Theksojmë që Luana ka pak kohë që ka sjellë projektin e ri muzikorë “Mi dhe flakë mallit tim” që është bashkëpunim i k%saj të undit me këngëtarin, Bujar Qamili.

Kjo këngë deri më tani në YouTube ka arritur të grumbullojë më shumë se 6.7 milionë shikime. E përcjellë me melodi të lehta verore dhe me një klip i cili po ashtu përmban skena verore e gazmore, kjo këngë po i shijon sukseset pavarësisht konkurrencës së madhe të kohëve të fundit nga artistët e shumtë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!