Çfarë ndodhi kështu me Bayern Munichun? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Çfarë ndodhi kështu me Bayern Munichun?

22:23 | 25 Shtator 2018

Ka përfunduar ndeshja në mes të Bayern Munich dhe Ausburgut.

Ausburgu ka arritur që tu marr një pikë bavarezëve në ‘Allianz Arena’, duke barazuar 1 me 1, raporton ORAinfo.

Pjesa e parë përfundoi pa gola, ndërsa në pjesën e dytë prodhoi dy gola.

Arjen Robben e kaloi Bayern Munichun në epërsi në minutën e 48’, por që mysafirët nuk u ndalën, pasi arritën ta barazonin rezultatin me anë të Gotze (87’)

Bayern Munich është i vetëm në vendin e parë me 13 pikë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!