Çfarë ndodhi me të, Morenës ia ‘lëshon’ botoksi buzët – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Çfarë ndodhi me të, Morenës ia ‘lëshon’ botoksi buzët

12:02 | 18 Korrik 2018

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë.

Morena njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Gjithashtu shumë e përfolur është edhe për ndërhyrjet kirurgjike e sidomos tek pjesa e buzëve.

Por, në foton e fundit buzët e Morenës duken më pak të fryra se më parë.

Duket se ia ka ‘lëshuar’ botoksi./ORAinfo/

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!