Çfarë nuse është Edona Llalloshi…!? Flasin vjehrra dhe vjehrri i saj… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Çfarë nuse është Edona Llalloshi…!? Flasin vjehrra dhe vjehrri i saj…

09:54 | 14 Janar 2018

Edona Llalloshi e ka mirë me të gjithë dhe e duan të gjithë. Prej vitesh e adhuron një publik i tërë, ndërkaq asnjëherë nuk i ka munguar dashuria e pakufishme e familjarëve.

E, Edona e ka shumë mirë edhe me vjehrrit. Ajo nuk jeton me ta, por gjithsesi raportin me prindërit e burrit e kanë mjaftë të afërt.

Vjehrri i këngëtares nuk i ka kursyer fjalët më të mira për nusen e tij, Edonen, duke folur fjalët më të bukura për të, e gjithashtu duke treguar se sa herë që shkojnë tek ajo kënaqen shumë, shkruan kosovarja.

Vjehrri i këngëtares, tregon se ajo është specialiste kur është fjala për të bërë çaja.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!