Çfarë po bënë në këto orë të vona, Ramush Haradinaj në Shipitullë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Çfarë po bënë në këto orë të vona, Ramush Haradinaj në Shipitullë

22:57 | 13 Shtator 2017

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj siç paralajmëroi më parë është duke qëndruar te Mihja sipërfaqësore në fshatin Shipitullë.

Në këtë vend ka filluar puna e mihjes pas së cilës pritet që të nxirret thëngjilli dhe Kosova të mos ketë më krizë energjetike, raporton lajmi.net.

Haradinaj sot arriti marrëveshje me banorët e Shipitullës dhe Hadës për shpronësimin e pronave.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!