Çfarë po feston stafi i ‘Arabic Salon’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Çfarë po feston stafi i ‘Arabic Salon’

11:53 | 06 Dhjetor 2017

Në mbrëmjen e kaluar, stafi i “Arabic Salon”, ka qenë në festë, kjo pasi që grimerja dhe pronarja e “Arabic Salon” , Fatma ka festuar ditëlindjen, shkruan ora.info.

Fatma nuk kishte as ide për këtë festë, sepse kjo festë ishte befasi nga stafi për të treguar mirënjohje dhe dashuri për të, pasi që Fatma njihet si një njeri shumë motivues, vlerësues dhe mirënjohjes.

Më poshtë mund të shihni fotografi nga ahengu i mbrëmshëm, si dhe mund të shihni disa foto ku shihet puna e mrekullueshme e saj.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!