Çfarë po ndodh!? Aktori Mensur Safqiu (Sheqa) në gjendje të rëndë,e tregon këtë Vedati… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Çfarë po ndodh!? Aktori Mensur Safqiu (Sheqa) në gjendje të rëndë,e tregon këtë Vedati…

21:30 | 12 Janar 2018

Kjo pyetje mund të tingëllojë tronditëse. Po, as më pak e as më shumë sesa tronditëse.

Ama, këtë pyetje e ka bërë Vedat Bajrami, krahas një foto shokuese të kolegut të tij, Mensur Safqiu, i njohuri si Axha Sheq, shkruan “Kosovarja”. Nuk dihet se ku, si dhe pse është bërë kjo foto, por në këtë imazh, aktori nuk duket aspak mirë, madje vërtet le dyshime nëse ka vdekur. Sigurisht, foto është shkëputur nga ndonjë xhirim i ndonjë prej video projekteve të “Stupcave”, shkruan “Kosovarja”.

Kur është fjala për “Stupcat”, as vdekjen nuk mund ta marrim seriozisht dhe këtë e dëshmon edhe ky mbishkrim.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!