Çfarë po ndodh, vendi goditet nga 12 tërmete të fuqishme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Çfarë po ndodh, vendi goditet nga 12 tërmete të fuqishme

09:00 | 14 Korrik 2018

Brenda pak orëve janë regjistruar 12 tërmete në Shqipëri, me epiqendër në Gjirin e Lalzit.

Prej gati një jave tërmetet janë bërë të zakonshme në Gjirin e Lalzit, çka ka alarmuar jo vetëm banorët, por edhe sizmiologët të cilët nuk dinë të japin shpjegime mbi këtë dukuri.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!