Chelsea – Conte, po ndodh ‘çmenduria’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Chelsea – Conte, po ndodh ‘çmenduria’

21:47 | 13 Qershor 2018

Chelsea është në dilemë të madhe për të ardhmen e Antonio Contes.

Skuadra londineze është duke u menduar që ta transferoj Maurizio Sarrin, por nga ana tjetër është problemi edhe tek trajneri i tyre aktual.

Chelsea duhet të paguaj 8 milionë euro nëse e shkarkon Conte, në mënyrë që të vije Sarri, përcjell ORAinfo.

Nëse Sarri nuk transferohet në ‘Stamford Bridge’, atëherë blutë po mendojnë që të vazhdojnë edhe për një sezon me Conten./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!