Chelsea – Higuain, u kry! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Chelsea – Higuain, u kry!

18:00 | 12 Korrik 2018

Gonzalo Higuain po largohet në verë nga Juventusi.

Sulmuesi argjentinas nuk po preferohet nga skuadra italiane, andaj e do një skuadër tjetër në verë.

Higuaini është cak i Chelseas, andaj shumë shpejtë mund të arrihet marrëveshja mes të dyja palëve, përcjell ORAinfo.

Sulmuesi argjentinas po largohet nga Juventusi për shumën e 60 milionë eurove, ndërsa blutë gjithashtu po e marrin dhe Ruganin./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!