Chelsea ia cakton çmimin Fabregasit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Chelsea ia cakton çmimin Fabregasit

19:59 | 26 Janar 2017

Mesfushori spanjoll asesi nuk po arrin ta bind Conten se e meriton një vend në formacionin startues tek skuadra londineze, ku në këtë afat mund të largohet nga blutë.

Fabregas është duke u kërkuar nga tre gjigantët italian si, Juventus, Milan dhe Inter, ku shuma që po e kërkon Chelsea është 25 milionë funte, transmeton ORAinfo.

Andaj, mbetet të shihet se cila skuadër italiane do të bëjë ofertën më të  mirë për yllin e londinezëve, por që Chelsea mund ta shesë atë tek rosonerët për shkak raporteve më të mira./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!