Chelsea – Leicester, notat e lojtarëve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Chelsea – Leicester, notat e lojtarëve

18:16 | 13 Janar 2018

Chelsea nuk ka arritur që të marrë më shumë se një pikë në ballafaqim me Leicester Cityn në Stamford Bridge.

Rezultati final ishte 0-0. Këto ishin notat e lojtarëve:

untitled

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!