Chelsea me transferim të papritur për sezonin e ri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Chelsea me transferim të papritur për sezonin e ri

19:29 | 16 Maj 2018

Chelsea po planifikon që të bëjë disa transfere në verë.

Klubi londinez dëshiron që ta përforcoj akademinë e tyre me disa transferime, e një i rëndësishëm po vije nga Holanda.

Chelsea është shumë pran zyrtarizmit të transferimit të Jayden Braaf, që ishte pjesë e akademisë së PSV-së dhe Ajaxit, përcjell ORAinfo.

Manchester United, Manchester City dhe Bayern Munich, janë klubet që e duan sulmuesin e talentuar, mirëpo blutë thuhet se tashmë kanë arritur marrëveshje me lojtarin./ORAinfo/

Image result for jayden braaf psv

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!