Chelsean po e pret’ ferri’ në Ligën e Kampionëve, ja me kë do të përballet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Chelsean po e pret’ ferri’ në Ligën e Kampionëve, ja me kë do të përballet

17:43 | 07 Dhjetor 2017

Chelsean e pret ferri në Ligën e Kampionëve.

Skuadra londineze e ka kaluar grupin, por që në fazën e eliminimit direkt mund të mos ketë shumë fat.

Chelsea look set to go up against Barcelona or PSG in the Champions League last-16

Kundërshtarët e mundshëm të Chelseas janë PSG-, Barcelona dhe Besiktas, mirëpo mediat e huaja tashmë kanë bërë një përqindje se me kë mund të përballen blutë, përcjell ORAinfo.

Chelsea nuk ka shanse të përballet me disa vende të para që janë ekipet angleze, ndërsa me PSG-n ka 29.3%, me Barcelonën ka përqindje më të madhe 41.3% dhe me Besiktasin 29.4%.

Më poshtë mund ta shikoni tabelën e plotë./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!