‘Ciao’ Milan! Andre Silva po transferohet në Premier Liga – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

‘Ciao’ Milan! Andre Silva po transferohet në Premier Liga

22:24 | 16 Maj 2018

Andre Silva kishte një start mbreslënës te Milani që nga transferimi i tij në verën e kaluar.

Sulmuesi portugez ndeshje pas ndeshje kishte filluar të bije në formë, andaj tani Gennaro Gattuso nuk po u beson cilësive të tij.

Wolves kishte tentuar në janar që ta transferoj Andre Silvan, por që do të tentoj sërish në afatin e verës, përcjell ORAinfo.

Skuadra nga liga e parë e Anglisë e do me çdo kusht transferimin e portugezit, mirëpo në garë janë edhe skuadrat si, Monaco dhe Valencia./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!