Cila është ngjyra e këtij sezoni? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Cila është ngjyra e këtij sezoni?

19:21 | 21 Mars 2018

Çdo dalje e saj publike përbën lajm.

Kjo ndodh jo vetëm për nismat e bamirësisë apo eventet ku ajo merr pjesë, por sepse çdo herë ajo sjell një trend të ri në veshje dhe ngjyra.

Bëhet fjalë për dukeshën Kate Midelton, e cila edhe psë është thuajse tetë muajshe shtatzënë, duket e mahnitshme.

Këtë herë Kate është shfaqur me një fustan ngjyrë jeshil dhe këpucë ngjyrë bezhë.

Duket se kjo dalje, e cila mund të jetë edhe e fundit për Kate e cila pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë, do të jetë ngjyra më trend e këtij sezoni.

Image

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!