Çiljeta sot një nënë e zonja, shikojeni atë kur ishte me stil ‘kullerke’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Çiljeta sot një nënë e zonja, shikojeni atë kur ishte me stil ‘kullerke’

22:11 | 13 Shkurt 2018

Çiljeta Xhilaga, padyshim që është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera në skenën muzikore shqiptare, por edhe më gjerë.

Ajo është karakterizuar për zërin e saj, e po ashtu edhe për stilin e saj të veçantë përcjell ORAinfo.

 

Ajo tani është nënë e një djali të quajtur, Fernando,por ajo para kësaj kohe ishte një vajzë shumë rebele… Në një video shihet stili i veçantë i saj me flokë të shkurtë .. Sa shumë ka ndryshuar ajo../ORAinfo/

@ciljetaxhilaga – Je vetem ti #ciljetaxhilaga #hitetemeparshme

A post shared by showbiz (@hitet_e_meparshme) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!