Çka po ndodh? Largohet nga “Rrethi” flamuri i Kosovës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Çka po ndodh? Largohet nga “Rrethi” flamuri i Kosovës

11:21 | 14 Shkurt 2018

Flamuri i shtetit të Kosovës që u vendos mbrëmë me urdhër të kryeministrit Haradinaj, para pak çastesh është larguar nga aty në rrethana ende të pa qarta, shkruan Periskopi.

Mbrëmë gjatë largimit të flamurit kombëtar ka pasur tensione, pasi disa qytetarë e kishin kundërshtuar largimin e flamurit kuq e zi.

Madje flamuri i Kosovës që u planifikua të vendosej ishte vjedhur nga dikush.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!