Çka po ndodh me Angelina Jolie? Kaq të dobët nuk e keni parë asnjëherë! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Çka po ndodh me Angelina Jolie? Kaq të dobët nuk e keni parë asnjëherë!

15:08 | 07 Dhjetor 2017

Angelina Jolie ka pësuar një humbje drastike në peshë dhe kjo mund të vërehet fare lehtë në fotografi dhe paraqitet e saj të fundit.

Së fundi po qarkullon një fotografi në internet në të cilën shihet Angelina teksa pozon para aparatit fotografik ndonëse po duket shumë e dobët dhe aspak në formë.

Sikleti i saj nuk të vërehet fare lehtë e sidomos të pjesa e krahëve kurse thuhet se Angelina e ka përjetuar shumë rënd ndarjen me Bred Pit, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, Angelina në një intervistë ka treguar se vuan nga anoreksia kurse ajo ka vetëm 45 kg.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!