Çka po ndodh me Leonorën, shikoni sa shumë ka ndryshuar pas lindjes – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Çka po ndodh me Leonorën, shikoni sa shumë ka ndryshuar pas lindjes

13:51 | 13 Qershor 2018

Ndonëse ka kohë që është larguar nga skena muzikore, Leonora Poloska ende mbetet një ndër artistet e dashura për publikun.

Larg syrit të mediave ajo po jeton e lumtur pranë bashkëshortit të saj Andin Randobravës dhe të bijës Andorës.

Poloska është aktive në rrjetet sociale ku publikon momentet e saj më të veçanta, shkruan rtv21.

E ditëve të fundit ajo ka bërë një ndryshim në pamjen e saj. Leonora ka shkurtuar flokët. Edhe e tillë e pa grim ajo duket shumë bukur.

Ditë më parë në media u fol se interpretuesja e hiteve “Fati im nuk ishe ti”, “Do të digjesh” e të tjera do t’i rikthehet muzikës pas sezonës së verës.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!