Çka po ndodh me Sasën, shikoni si po duket ajo tani! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Çka po ndodh me Sasën, shikoni si po duket ajo tani!

09:52 | 16 Prill 2018

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të përfolura dhe më profesionale në skenën e filmit kosovar.

‘Sasa’ është roli simpatik për të cilin e do publiku Adrianën, përcjell ORAvip.

Nënë e katër fëmijëve por ‘Sasa’ duket vërtetë si një adoleshente në pamje dhe jo vetëm në rol, por edhe në jetën reale.

Ajo ka një vëmendje të veçantë për linjat e saj, por së fundi duket se e ka tepruar.

Pesha e saj duket kritike përkundër moshës që ka, por aktores duket se po i pëlqen prandaj edhe nuk ndryshon për vite të tëra peshëne saj./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!