Çka po ndodh me shëndetin e Zejnepit? Ajo është bërë ‘asht e lëkurë’! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Çka po ndodh me shëndetin e Zejnepit? Ajo është bërë ‘asht e lëkurë’!

23:21 | 26 Prill 2018

‘Zejnepi’ nga seriali “Kara Sevda”, ka ndër rolet kryesore.

Ajo është një personazh i gjendur mes dashurisë së gabuar dhe familjes, shkruan ORAvip.

Në serial është një vajzë mjaftë me stil, ku në cdo episode të serialit mahnit me pamjen e saj.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket se është dobësuar shumë./ORAvip/

ColourPop ? #huaweip20 @huaweimobiletr

A post shared by Hazal Filiz Küçükköse (@hazalfilizkucukkose) on

#BeMoreHuman @reeboktr

A post shared by Hazal Filiz Küçükköse (@hazalfilizkucukkose) on

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!