Çka po ndodh mes Monika Kryemadhi dhe Lulzim Bashës, ata shfaqen…! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Çka po ndodh mes Monika Kryemadhi dhe Lulzim Bashës, ata shfaqen…!

09:54 | 13 Janar 2018

Opozita ka nisur lëvizjet e saj për protestat e paralajmëruar më 27 janar.

Ditën e djeshme kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha kanë zhvilluar një takim kur mes tyre ishte edhe Jemin Gjana, Ylli Manjani dhe Fatmir Mediu.

Të qeshur e me çaj në duar, opozita po diskuton planet e saj në lidhje me protestën.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!