Çka po ndodh në shtëpinë e Remize Osmanit, ajo është mbushur me…! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Çka po ndodh në shtëpinë e Remize Osmanit, ajo është mbushur me…!

13:15 | 14 Mars 2018

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën në çdo paraqitje shkruan ORAvip.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo përmes një postimi ka treguar se ka shumë lule në shtëpi.

E aryseja është se i do shumë ato…/ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi