“Çmendet” Ancelotti ! Po e transferon yllin e madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

“Çmendet” Ancelotti ! Po e transferon yllin e madh

23:36 | 18 Korrik 2018

Carlo Ancelotti dëshiron ta transferojë Angel di Maria në Napoli, raporton Corriere dello Sport përcjell ORAinfo.

Di Maria përjetoi një sezon mbresëlënës në Real Madrid nën urdhrat e Ancelottin në vitin 2013-14 dhe trajneri i ri i Napolit dëshiron një ribashkim.

Argjentinasi  vlen  10 milionë euro  e për Napolin ky do të ishte një çmim ideal./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!