‘Çmendet’ Arian Çani, kërkon të shohë Kallashin pa të brendshme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

‘Çmendet’ Arian Çani, kërkon të shohë Kallashin pa të brendshme

12:17 | 25 Nëntor 2017

Mbremjen e kaluar në emisionin e Arian Çanit në Tv Klan ka marrë pjesë Kallashi dhe Iva Aliko.

Të njohura për skandalet e bujshme dhe fotot erotike, Iva dhe Kallashi kanë dhuruar “spektakël” në Zonën e Lirë.

Iva e veshur me një fustan transparent i cili tregonte pothuajse çdo gjë, ndërsa Kallashi pohoi live se ishte pa të brendshme. Dhe jo vetëm kaq.

Vetëm Iva Aliko e konfirmoi pasi i tërhoqi fustanin Kallashit për ta parë. Ndërkohë Çani kërkoi të bëntë të njëjtën gjë, por Kallashi nuk pranoi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!