‘Çmendet’ Barcelona! E do mesfushorin e gjigantit evropian – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

‘Çmendet’ Barcelona! E do mesfushorin e gjigantit evropian

17:13 | 26 Shtator 2018

Barcelona kërkon që ta zëvendësoj Sergio Busquetsin nga sezoni i ardhshëm.

Skuadra katalonase e di se mesfushori spanjoll nuk do të mund të luaj edhe gjatë si lider në mesfushë, për shkak të moshës së tij.

Barcelona dëshiron që në verën e vitit 2019 ta transferoj mesfushorin e Chelseas, N’Golo Kante, përcjell ORAinfo.

Katalonasit e dinë se do të jetë e vështirë transferimi i francezit, mirëpo një ofertë prej 150 milionë eurove, do t’i lëkund blutë nga qëndrimi i tyre që mos ta shesin lojtarin./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!