‘Çmendet’ Chelsea, ofron një ‘mal’ me para për transferimin e Salah – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

‘Çmendet’ Chelsea, ofron një ‘mal’ me para për transferimin e Salah

18:44 | 17 Maj 2018

Chelsea dhe Manchester City kanë gati ofertat për egjiptianin.

Mohamed Salah ka oferta të jashtëzakonshme.

Sipas “Diario Gol”, dy klube të Premierligës janë vënë tani pas egjiptianit, përcjell lajmi.

Chelsea dhe Manchester City kanë gati ofertat për egjiptianin.

Dy klubet janë gati të ofrojnë 175 milionë euro për sulmuesin e Liverpoolit.

Për të mbeten të interesuara edhe Real Madrid dhe Bayern Munchen.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!