Çmendet Conte..! Po ia rrëmben Valverdes super yllin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Çmendet Conte..! Po ia rrëmben Valverdes super yllin

14:07 | 14 Janar 2018

Chelsea po konsideron të bëjë një lëvizje për  futbollistin e Barcelonës, Denis Suarez , pasi ata synojnë ta  zëvendësojnë Michy Batshuayi, thotë Daily Star, përcjell ORAinfo.

Antonio Conte është i etur të vendosur që ta rrëmbejë në radhët e tyre, yllin e  Spanjës i cili po lufton për minuta në Camp Nou, pasi tani Valverde e ka lënë anash atë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!