‘Çmendet’ Dhurata, publikon foto pas dushit, duket super ‘hot’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

‘Çmendet’ Dhurata, publikon foto pas dushit, duket super ‘hot’

22:49 | 14 Shtator 2018

Dhurata Ahmetaj është ndër kënëgtaret më të dashura për për publikun.

Ajo njihet si një femër elegante, e këtë e dëshmon në ҫdo paraqitje të saj, shkruan ORAvip.

Edhe Dhurata është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën duket se është pas dushit.

E tillë, padyshim se po duket mjaftë provokative./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!