‘ÇMENDET’ Guardiola, ofron shumë marramendëse për yllin e madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

‘ÇMENDET’ Guardiola, ofron shumë marramendëse për yllin e madh

09:22 | 13 Tetor 2017

Manchester City është vendosur të bëjë një ofertë prej 20 milionë funtesh për Alexis Sanchez në janar, raporton Mirror, përcjell ORAinfo.

Pep Guardiola bëri disa oferta për Kilianin gjatë verës, por u kundërshtua nga Arsenali i cili nuk ishte i gatshëm të shiste sulmuesin e yjeve.

Por me kontratën e Alexis deri në qershor, City shpreson të nënshkruajë një marrëveshje të volitshme nëse Arsenali dëshiron të shmangë humbjen e tij në një transferim të lirë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!