Çmendet Inter! Transferon yllin e Seria A – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Çmendet Inter! Transferon yllin e Seria A

15:18 | 13 Qershor 2018

Radja Nainggolan ka rënë dakord me Interin për të bërë një lëvizjeje të mundshme nga Roma, raporton  Gazzetta dello Sport,përcjell ORAinfo.

Interi ende duhet të arrijë një marrëveshje me romakët,  pasi që punëdhënësit aktualë të Belgut kërkojnë 40 milionë euro.

Megjithatë, deri tani kanë ofruar 25 milionë euro (22 milionë funte / 29 milion dollarë), plus mesfushorin e ri Nicolo Zaniolo./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!