‘Cmendet’ Liki, e ‘vret’ Ilazin! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

‘Cmendet’ Liki, e ‘vret’ Ilazin!

19:33 | 13 Dhjetor 2017

Vedat Bajrami ka pas vetes shumë fasna që e pëlqejnë humorin tij dhe secilin rol që ka në skeqe të ndryshme.

Është padyshim seriali ‘Egjeli’ ai që më së shumti preferohet nga shumica e publikut dhe Vedati është aktori më aktiv i këtij seriali, përcjell ORAinfo.

Disa nga momentet kyçe të episodeve të rinj humoristi i publikon në rrjetet sociale. Në serinë e ardhshme duket se do të ketë dramacitet. Është Vedati ai që ia ka drejtuar armën Ilazit dhe po e mban të kërcënuar. A do të ketë ‘shkrepje’ të armës do ta shohim në vazhdim./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!