Çmendet MESSI..! E do në Barcelonë futbollistin që po kërkon Reali – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Çmendet MESSI..! E do në Barcelonë futbollistin që po kërkon Reali

08:22 | 14 Janar 2018

Lionel Messi dëshiron që futbollisti  Alvaro Odriozola të tarnsferohët  në Barcelonë, raporton Don Balon, transmeton ORAinfo.

Sipas raportit, Messi dëshiron që 22-vjeçari nga Real Sociedad të luajë në anën e djathtë, me gjigantët e La Ligës .

 

Por Barça do të ketë konkurrencë nga Real Madrid për shërbimet e tij, pasi që Florentino Perez që tashmë ka treguar një interes në nënshkrimin e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!