‘Çmendet’ Messi, zbulon përforcimi e ri të Barçës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

‘Çmendet’ Messi, zbulon përforcimi e ri të Barçës

21:27 | 20 Gusht 2018

Paul Pogba mbetet synim i qartë i Barcelonës. Josep Maria Bartomeu do  mesfushorin francez, dhe nuk do të ndalet derisa ta shohë atë me fanellën  e Barçës përcjell ORAinfo.

Leo Messi e njeh planin e klubit katalanas  që planifikon  nënshkrimin e yllit të Manchester United dhe e di se bordi ka një plan që Pogba të përfundojë në Camp Nou sa më shpejt./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!