Çmendet Milan..! Sakrifikon yllin e skuadrës, për këtë futbollist – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Çmendet Milan..! Sakrifikon yllin e skuadrës, për këtë futbollist

21:16 | 16 Janar 2018

Milan nuk ka ndërmend të heqë dorë nga ylli i Udineses, Jakub Jankto, një mesfushor i cili po kërkohet nga shumë skuadra.

Rossonerët janë gati të sulmojë  tashmë në janar, duke transferuar futbollistë të rinj , derisa Jankto shihet si prioritet i parë i Milanit, transmeton ORAinfo.

Madje milanistët janë të gatshëm të ofrojnë edhe yllin, Manuel Locatelli në këmbim që ta transferojnë Jankto./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!