‘Çmendet’ Mourinho, ofron 190 milion për sulmuesin ‘raketë’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

‘Çmendet’ Mourinho, ofron 190 milion për sulmuesin ‘raketë’

15:36 | 13 Tetor 2017

Sipas lajmeve  të fundit të mediave nga e gjithë  bota, José Mourinho thjesht ka pranuar se do të donte të merrte Harry Kane  e kështu ta mposhtë  në këtë garë të ashpër, Real Madridit, transmeton ORAinfo.

Për këtë arsye, drejtuesit e Manchester United mund të ofrojnë 190 milionë euro për homologët e tyre të Tottenham për t’i bërë që marrëveshja të  realizohet.

Tekniku portugez ka pruar se këtë lojtar e ka  dobësi do të donte ta bënte atë ta shihte së bashku me Romelu Lukaku në ballë të sulmit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!