‘Çmendet’ Naim Shaci, i zhveshur del në borë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

‘Çmendet’ Naim Shaci, i zhveshur del në borë

14:20 | 21 Janar 2018

Donat Qosja karakterisitkë primare e ka sensin e humorit, me të cilin e kujton gjithmonë publiku. Ai është i tillë edhe në shtëpi dhe jo vetëm në skenën e teatrit apo rolin e tij të Naimit.

Donati shpesh skenat qesharake që i bën gjatë ditës, i ndan edhe me ndjekësit e tij në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Së fundi ai i është gëzuar borës së shumtë që ra më shumë se fëmijët e tij. E një mënyrë interesante për të shprehur entuziasmin e tij për këtë mot të ftohtë, e ka ‘manifestur’ duke dalë këmbëzbathur në borë.

Diçka të tillë nuk mund ta merr guximin çdo kush, po për Donatin nuk është ndonjë gjë e madhe, ai edhe i zhveshur e ka përjetuar të ftohtin e fundit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!