Çmendet Perez..! Ofron 268 milionë për ‘bishën’ e Evropës..! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Çmendet Perez..! Ofron 268 milionë për ‘bishën’ e Evropës..!

23:38 | 14 Shkurt 2018

Një tjetër gol i  Harry Kane – kësaj radhe në Evropë duket se ka lartësuar tarifën e tij.

Deri Më  tani 268 milionë funte  i ka ofruar Reali, por kjo shifër duket se do të rritet për yllin anglez, përcjell ORAinfo.

Kane e riktheji  Tottenhamin pasi Juventusi kishte marrë një kryesim të hershëm 2-0 në ndeshjen e Ligës së Kampionëve në Torino.

Vizitorët nga ndeshja e parë ikën me një barazim të lavdërueshëm 2-2 pas barazimit të Christian Eriksen.

Por, si gjithmonë, të gjithë sytë ishin në sulmuesin anglez, Kane.

Dhe me ‘një burim të rangut të lartë’ në Sports Illustrated  thuhet se Real Madrid mund të kalojë deri në £ 530million këtë verë, Kane është pothuajse e sigurt se do të jetë në krye të kësaj liste./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!