Çmendet presidenti: Urdhër ushtarëve – qëlloni femrat në vaginë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Çmendet presidenti: Urdhër ushtarëve – qëlloni femrat në vaginë

17:30 | 12 Shkurt 2018

Presidenti filipinez Rodrigo Duterte u ka dhënë urdhër ushtarëve të tij që t’i qëllojnë femrat rebele në vaginë.

Ky urdhër i Dutertes, vjen pas një serie vendimesh kontraverse dhe që përmbajnë dhunë e urrejtje shkruan Ëashington Post.

‘Tregojuni të gjithë ushtarëve. Ka një urdhër të ri që vjen nga kryetari. Ne nuk do t’ju vrasim juve. Ne do të ju qëllojmë në vaginat tuaja’, ka thënë Duterte.

‘Nëse nuk kanë vagina, atëherë ato janë të papërdorshme”, ka thënë presidenti kontravers Duterte.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!