‘Çmendet’ Unai, po ia rrëmben  nga duart Juventusit  super-futbollistin   – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

‘Çmendet’ Unai, po ia rrëmben  nga duart Juventusit  super-futbollistin  

00:00 | 26 Maj 2018

Arsenali ka mbajtur bisedime me agjentin e Emil Forsberg në lidhje me një marrëveshje të mundshme për mesfushorin e RB Leipzig, thotë SportExpressen,përcjell ORAinfo.

Atletico Madrid dhe Juventus janë gjithashtu të interesuar për Suedezin megjithëse Leipzig kohët e fundit deklaroi se nuk dëshironin të shesin Forsberg këtë verë.

 

Një ofertë që tejkalon 45 milionë funte (60.1 milionë dollarë) po kërkohet për yllin e Leipzigin për të ndryshuar qëndrimin e tyre pasi klubi i Bundesligës gjithashtu duket të shpërblejë Forsberg me një kontratë të re./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!