‘Çmendet’ vajza e Sasës…Publikon foto e zhveshur nga shtrati… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

‘Çmendet’ vajza e Sasës…Publikon foto e zhveshur nga shtrati…

18:44 | 13 Janar 2018

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të suksesshme kosovare, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ajo është aktive në serialin “O sa mirë” me rolin e Sasës i cili është ndër më të pëlqyerit në serial.

Adriana edhe pse duket shumë e re, ka qenë e martuar dhe ka fëmijë edhe pse është e divorcuar nga bashkëshorti.

Kaona është vajza e saj e madhe, e cila është një vajzë shumë atraktive.

E sot ajo ka publikuar një fotografi nga shtrati në të cilën po duket shumë provokative…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!