“Çmendet” Valverde, e do yllin 80 milionësh te Barça – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

“Çmendet” Valverde, e do yllin 80 milionësh te Barça

00:00 | 19 Korrik 2018

Sipas Mundo Deportivo Barcelona është bashkuar me Manchester United në garën për të blerë Willian nga Chelsea, përcjell ORAinfo.

Braziliani – i cili arriti 13 gola dhe 8 asistime në Stamford Bridge në sezonin 17/18 – është duke u ndjekur nga Barcelona.

Sidoqoftë, ekziston një problem,  pasoi Blutë thuhet se kërkon 80 milionë euro për  yllin e  tyre edhe pse ai tashmë është 29 vjeç.

Duket se është shumë për kampionët e La Ligës, megjithëse mesfushori sulmues është shumë i pëlqyer nga Ernesto Valverde./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!