‘Çmendet’ Xhynejt, e publikon Feridën e Eylul në pizhama, reagimi i tyre ju lë pa fjalë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

‘Çmendet’ Xhynejt, e publikon Feridën e Eylul në pizhama, reagimi i tyre ju lë pa fjalë

19:52 | 14 Mars 2018

Tre personazhet më të preferuar të publikut të serialit ‘Beni Affet’ vijnë me një foto interesante.

Është seriali që kapi një shikueshmëri të madhe dhe prapaskenat e tij zgjojnë më shumë kureshtje te publiku se vetë episodet dramatike, përcjell ORAvip.

Xhynejt ka shkrepur një selfie ku shihet Feridja e Eylul në pizhama. Kjo foto më pas u shpërda në rrjetet sociale./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi