‘Çmenduria’ e ditës: Raiola ia ofron Manchester United yllin e madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

‘Çmenduria’ e ditës: Raiola ia ofron Manchester United yllin e madh

20:26 | 13 Qershor 2018

Manchester United e ka shansin e madh që ta transferoj një super-lojtar.

Mino Raiola ka marrëdhënie të shkëlqyera me klubin anglez, andaj u ka ofruar një lojtar të shkëlqyer.

Agjenti italian e ka njoftuar Manchester United se nëse ata duan ta transferojnë Marco Verrattin nga PSG-ja, atëherë ai do t’i ndihmoj, përcjell ORAinfo.

Raiola është i gatshëm që të ndërmjetësoj marrëveshjen në mes të mesfushorit italian dhe skuadrës angleze, por natyrisht në xhepin e tij duhet të futet një shumë e majme./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!