Conte jep lajmin ‘tronditës’: Ky lojtar po largohet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Conte jep lajmin ‘tronditës’: Ky lojtar po largohet

08:17 | 22 Janar 2018

Batshuayi mund të largohet nga Chelsea.

Trajneri i Bluve të Londrës, Antonio Conte, ka konfirmuar se sulmuesi, Michy Batshuayi, mund të largohet nga Chelsea në këtë afat kalimtar.

“Michy Batshuayi është lojtar i Chelseat dhe unë do të punoj me të ashtu si me Moratan, Pedron Hazardin, Willianin e tani edhe Barkley”.

“Por, ju kurrë nuk e dini çfarë mund të ndodhë, lojtari ndoshta mund të hutohet nga spekulimet dhe të kërkojë diku tjetër të luajë rregullisht”, u shpreh Conte. /Gazeta Express/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!