Costa kapet keq me Antonio Conten – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Costa kapet keq me Antonio Conten

17:01 | 18 Tetor 2016

Pavarësisht se sulmuesi spanjoll e ka filluar sezonin në mënyrë më të mirë dhe lëvdatat nga trajneri italian, marrëdhëniet e tyre kanë filluar të acarohen, transmeton ORAinfo.

Costa ishte acaruara shumë në Antonio Conte në ndeshjen ndaj Leicesterit, që blutë e fituan me rezultat 3 me 0, pasi spanjoli kishte kërkuar që ta zëvedësonte, por italiani nuk ia kishte aprovuar.

Mirror mëson se trajneri italian ia ka shpjeguar të gjithë situatën Costas, por ky i fundit nuk dëhiron të dëgjoj më për të./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!