Crystal Palace-Liverpool, ka gol – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Crystal Palace-Liverpool, ka gol

22:13 | 20 Gusht 2018

Liverpool ka arritur që të kalojë në epërsi ndaj  Crystal Palace,1-0, me anë të goli të shënuar nga Milner nga pika e bardhë përcjell  ORAinfo.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!