Çun Lajçi reagon ashpër, tregon se si vdiq vajza e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Çun Lajçi reagon ashpër, tregon se si vdiq vajza e tij

10:26 | 21 Nëntor 2017

Gjatë ditës së dielë, aktori Çun Lajçi ka humbur vajëzn e tij Bubulinën e cila ndërroi jetë në një moshë të re.

Në media është raportuar se 34 vjeçarja, ishte gjetur e vdekur në lagjën “Dardania” dhe se shkaku i vdekjës ka qenë mbidoza.

Por pas këtyre lajmeve ka reaguar aktori, i cili ka thënë se vajza e tij ka vdekur në prehrin e nënës së saj.

Ai ka kritikuar mediat që konstatuan shkakun e vdekjës para mjekësisë ligjore.

Ky është ragimi i plotë i Çun Lajçit:

“Portale” moj Partale
Çka ju duhen pelqimet me dezinformata, he mos qofshi.
Bubulina ime vdiq në dhomën e saj e n’prehnin e nanës saj,
E ju e hudhni prej lagjës ne lagje
dhe konstatoni vdekjën
përpara mjeksisë ligjore.
Ju lumtë!!!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!