Dafina Zeqiri në shtrat me dostin e Noizyt, dalin detaje të reja! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Dafina Zeqiri në shtrat me dostin e Noizyt, dalin detaje të reja!

16:17 | 13 Tetor 2017

Dhe nëse keni menduar se këngëtarja më e mirë, sipas Varrosit, do të ishte Enca Haxhia, duke qenë se janë miq prej vitesh, gaboheni.

Varrosi i ftuar në Thumb, ka treguar se këngëtarja më e mirë shqiptare, sipas tij, është padyshim Dafina Zeqiri.

Mirpo, kjo gjë tregon se vertet Dafina ishte vetem nje nate me Varrosin ku jan bere publika disa nga momentet e tyre, shkruan GazetaBlic.

Kujtojmë se Dafina për momentin ndodhet në Amerikë ku edhe po punon në karrieren e saj prej këngëtareje, javë më parë ajo solli projektin e fundit me klip me titull “Told Ya”, projekt i cili i mirëprit shumë mirë nga fansat Zeqirit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari